Protetika Sandále ortopedické T05 tyrkysová

TOP 22 v kategórii Dámske žabky a šľapky

Protetika Sandále ortopedické T05 tyrkysová

Rehabilitačné sandále na korkovom výlisku s  ortopedickou stielkou vhodné na celodenné nosenie v práci aj ako domáca obuv. Nosenie ortopedicko-rehabilitačných sandál zlepšuje...
Doporučená ponuka ZDRAVKO ESHOP

Najlepšia ponuka

Na sklade • Viac variantov1,99 €97 % • 1 272 recenziíĎalšie informácie

tyrkysová
Ortopedické

• , zakúpené v ZDRAVKO ESHOP

Rehabilitačné sandále ortopedické T05 používam "celý môj život, sú akoby moje chodidlo bolo "formou" podľa ktorej sú vyrábané. Veľmi si prajem , aby ich výroba a ponuka trvala i naďalej, moje nohy si v nich príjemne oddýchnu.

Rokmi overená kvalita.

rada ich nosím v domácom prostredí

tyrkysová
Ortopedické

Nosenie ortopedicko-rehabilitačných sandál zlepšuje krvný obeh, znižuje tvorbu kŕčových žíl a odstraňuje pocit únavy po celodennom chodení. Určené pre všetky vekové kategórie.

Materiál: koža

Rozmery sú uvedené nižšie. Meraná je dĺžka podrážky. Vnútorná stielka je o cca 4-5 mm menšia.

Popis produktu:

Najznámejšie terapeutické účinky ortopedicko – rehabilitačných sandál sú známe hlavne pri prevencii plochonožia. Nosenie ortopedicko-rehabilitačných sandál zlepšuje krvný obeh, znižuje tvorbu kŕčových žíl a odstraňuje pocit únavy po celodennom chodení. Dámy oceňujú ich vplyv na správne a elegantné držanie tela, páni zase oceňujú ich pohodlnosť. V neposledom rade za úspechom tejto originálnej a univerzálnej obuvi je aj jej využitie pre všetky vekové kategórie a rozmanité príležitosti.

Rokmi overená kvalita.

rada ich nosím v domácom prostredí

Pohodlne na nosenie

• , zakúpené v ZDRAVKO ESHOP

Korkové dreváky mám rada, lebo sú dobre vyformované. Majú priehlavok na chodidle, čo ja oceňujem. Bráni to proti plochým nohám. Ich kvalita je vynikajúca. Kvalitné vypracovanie. Mala som korkové dreváky zo zdravotníckych pomôcok v mojom meste. Do polroka sa mi korok prelomil v polovici. Takže tam by som si už nikdy nič nekúpila. Preto som rada, že som si našla Protetiku. Určite si budem objednávať rôzne veci už len odtiaľ.